PAZARI RI

pazari ri

facebook

MIRESEVINI NE PAZARIN E RI

Kjo eshte faqja zyrtare e Pazarit te Ri Tirane, vendi me fantastik ne qytet!

EVENTE

Calendar of Events

Calendar of Events
E hene E marte E merkure E enjte E premte E shtune E diel
31
1
2
3
4

Panairi i Artizaneve Edicioni i gjashte

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Pedalo ne Pazar | Java e Levizshmerise Europiane

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Tirana Kryeqyteti 100 Vjecar Permes Kulinarise dhe Etnografise

4

Tirana Kryeqyteti 100 Vjecar Permes Kulinarise dhe Etnografise

+ Export Events