Bare & Restorante

Baret dhe Restorantet

Baret dhe Restorantet

Baret dhe Restorantet

Search Business

Te Vneshtë mund të shijosh i qetë një gotë verë, duke parë nga dritarja e madhe e katit të dytë Pazarin e Ri, dhe më pas të blesh edhe për familjen apo miqtë, për t’i falënderuar, qoftë dhe thjesht për t’i

read more

Prodhojme dhe shesim akullore (gelato) e prodhuar nga vete ne brenda ambjenteve tona me produktet me te mira italiane. Sipas menyres italiane dhe recetes se Maestros Guliano Curati. Lenden e pare e importojme nga italia. Baza e

read more

Lengje frutash, akullore dhe krepa.

read more

Restorant Tradita ofron gatime tradicionale te tryezes Tiranse si tava dheu pish te pjekur. Tek ne do te gjeni kuzhinen qe zevendeson shtepine tuaj.

read more

Gatime tradicionale.

read more