verified

MARKATA PESHKUT - The best fish restaurant in Tirana

Traditional Italian and Mediterranean cuisines

Markata E Peshkut eshte nje nder restorantet e peshkut me te mira ne Tirane,e cila ofron gatime tradicionasle te guzhines Italiane dhe show more

068 903 0854

Sheshi Avni Rustemi, Pazari Ri, Tirane, Albania

http://markatapeshkut.com

Claim this Business
Markata E Peshkut eshte nje nder restorantet e peshkut me te mira ne Tirane,e cila ofron gatime tradicionasle te guzhines Italiane dhe Mesdhetare.
Markata E Peshkut eshte prej disa vitesh ne Tirane.Ajo ndodhet afer qendres se Tiranes,tek Tregu i Pazarit Te Ri,prane Sheshit Avni Rustemi.
Nje ambjent rrethues piktoresk i Pazarit te Ri,bashkengjitur dhe arredimit te brendshem te restorantit,e ka bere Markaten E Peshkut te jete shume e frekuentueshme nga shume vizitor te huaj dhe vendas.C;do vite ne Restorantin tone regjistrohen dhe konsumojne drekat apo darkat me miqte e tyre me mijra te huaj,c’ka i ben gatimet tona te Peshkut shume te pelqyeshme nga te gjithe
Qellimi i Markates se Peshkut eshte ti ofroje c’do amvise ;nje ambjent te kendshem e shlodhes,nje gatim special dhe mbreselenes me nje sherbim te kualifikuar te gatimeve tona