Stephen Center - Coffee shop & Restaurant

Stephen Center eshte themeluar ne vitin 1994 nga misionaret Amerikan Chris dhe Laura Dakas. U krijua per ti sherbyer komuniteteve Shqiptare ,te huaja show more

Claim this Business

Stephen Center eshte themeluar ne vitin 1994 nga misionaret Amerikan Chris dhe Laura Dakas. U krijua per ti sherbyer komuniteteve Shqiptare ,te huaja dhe misionare. Restoranti i Qendres Stefan sherben ushqime te shijshme te nje cilesie teper te larte dhe embelsira te tipit Amerikan si cheesecake dhe Apple Pie. Menuja jone eshte Amerikane dhe nderkombetare e cila perfshin nje supe dite te shendetshme si dhe specialitete te dites. Ne kemi gatime meksikane, kineze si dhe burgerat me te mire te qytetit. Bed and Breakfast mbi Restorant ka 7 dhoma komode, te pastra dhe te rehatshme. Ne ofrojme wi-fi, kondicioner dhe mengjes te bollshem.

Qellimi yne eshte te sigurojme nje shtepi larg shtepise me cmime te volitshme per mysafiret qe vizitojne Shqiperine.