Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncert Virtual “Nje lule per ty”

March 7 @ 12:00 pm

Nje koncert virtual nga femijet e talentuar te “Qendra Performance” dedikuar festave te 7 dhe 8 Marsit.

Date: 7.03.2021
Ora: 12:00

Na ndiqni live ne Facebook-un: Pazari i Ri, TID Tirana

Details

Date:
March 7
Time:
12:00 pm