Gezim Hidri | Dyqan Peshku

Dyqan Peshku Peshk Saranda Gezim Hidri. Dyqani yne operon ne treg prej 27 vitesh. Ne jemi te kenaqur per mardheniet afatgjata qe kemi krijuar me show more

Claim this Business

Dyqan Peshku Peshk Saranda Gezim Hidri.
Dyqani yne operon ne treg prej 27 vitesh. Ne jemi te
kenaqur per mardheniet afatgjata qe kemi krijuar me klientet tane, kjo sepse ofrojme produkte me
cilesi te larte dhe cmime te arsyeshme.

No Images To Display